ביום כיפור האחרון התכנסתי עם שלושה מחברי להקת הגיטר הירו שלי, "Unkiz Munkle", למשחק מבוכים ודרקונים [מהדורה רביעית] משותף. זהו הניסיון הראשון שלהם כשחקנים והניסיון הראשון שלי כשליט-מבוך; הדבר ניכר בחוסר העקביות שלי, בעיקר במפגש הראשון.
תנו לזה הזדמנות- יש פה כמה רגעים לא רעים בכלל.

פרק 4- מסע אל בטן האדמה:

הנפשות הפועלות:

נאור גליקפלד- שיימוס מק'פוד, כוהן חצי אלף של מלכת העורבים.
אריאל אנג'ל- רייזורקלו, לוחם משנה צורה ומגלגל מספרים נמוכים כרוני.
עדי בודרהם- מורגנה, קוסמת אנושית. מפגינה חיבה עזה לאש.

תקציר הפרק:

גיבורינו האמיצים זוכים, לראשונה בחייהם, להיות בצד הפסיבי של קהל גרופיות מסתער. לרוע מזלם, הדבר לא נגמר בעיסוקים שהשתיקה יפה להם בחדרים שמאחורי הקלעים, אלא בגרירתם אל מעבה האדמה במטה המוצהרת להעלות אותם לקורבן. השלד [או בעצם "שלדור"] ששומר על החבורה לא מהווה אתגר גדול במיוחד, אבל הקול שממלמל ברקע את שמו של אורקוס- שליט מימדי השאול- עלול להיות סיבה לדאגה.
האם יביסו גיבורינו את הזומבים השומרים על הטקס? מה לעמודי עץ ולאהבת השה"ם את שחקניו? מי מהדמויות תמצא את עצמה הופכת לארנבון קטן ופרוותי? כל זאת והופעת אורח מוזיקלית, בפרק הנוכחי.

על הדמויות- מורגנה.

מורגנה בילתה את שנות לימודיה תחת הרב-מג-מטעם-עצמו ג'יימס פלוניוס דארקמג'יק [ממשפחת דארקמג'יק של ניו-המפשייר], המכשף והבדרן המפורסם, ממנו למדה את אמנות קליע הקסם, פרץ הלהבה ואיך ליצור הייפ כך שכרטיסים להופעה ימכרו במאתיים אחוז מהמחיר הנהוג בשוק. עם השלמת החונכות שלה, עמדו בפניה שתי אפשרויות: למצוא קוסם אחר ולהמשיך את חייה כאקדמאית תיאורטית, או ללכת בדרכו של המורה הראשון שלה ולצאת לחפש את גורלה באיזורים שורצי סכנה. גופותיהן החרוכות של עשרות מפלצות מבהירות את האפשרות בה בחרה באופן בו מילים לעולם לא יצליחו.
בהצטרפה אל שיימוס מק'פוד ופרנסואה סילברהייד בחיפושם אחר תהילה, סכנה ו[חשוב לא פחות]עושר, עשתה מורגנה יותר מלהעדיף את הלימודים המעשיים על פני אלו התיאורטיים- היא עלתה על רכבת הרים של הרפתקאה שתוביל אותה למחוזות עליהם רק שמעה בסיפוריו של ג'יימס דארקמג'יק האגדי.
זה הולך להיות חם.
בגלל האש, אתם מבינים.
היא אוהבת אש.